DenizBank, Koçarlı Özaltın Tarım İşletmeleri’yle protokol imzaladı

Tarım sektörüne sağladığı finansal desteklerle özel sektör bankaları arasında ilk sırada yer alan DenizBank, sektörün önde gelen kuruluşlarından Koçarlı’da faaliyet gösteren Özaltın Tarım İşletmeleri A.Ş. ile önemli bir işbirliğine imza attı.

Tarım sektörüne en fazla kredi kullandıran özel banka olan DenizBank İncirliova Şubesi, sektörün önde gelen kurumlarından ve Koçarlı’da faaliyet gösteren Özaltın Tarım İşletmeleri A.Ş. ile önemli bir işbirliğine imza attı. Anlaşma kapsamında Özaltın Tarım İşletmeleri’ne ürün teslim eden müstahsillere, alacakları karşısında kredi imkânı sunularak, üreticilerin DenizBank’ın ayrıcalıklarından yararlanabilmeleri sağlanacak. Üreticiler kurumdan ürün bedeli alana kadar geçecek süre zarfında DenizBank tarafından kredilendirilerek, finansal destek alabilmeleri sağlandı.

“ÜRETİCİLERİN HER TÜRLÜ İHTİYACINA YANIT VEREBİLİYORUZ”

DenizBank Batı Anadolu Bölge Müdürü Hasan Özer Orhan, Koçarlı’da faaliyet gösteren Özaltın Tarım İşletmeleri A.Ş. ile önemli bir işbirliği yaptıklarını, üreticilere sağladıkları avantajların artmasından dolayı mutluluk duyduklarını belirterek, sözlerine şöyle devam etti:

“Ülkemizin önde gelen kurumları arasında yer alan Özaltın Tarım İşletmeleri A.Ş. ile hayata geçirdiğimiz bu işbirliği ile yöredeki birçok üreticinin bu imkandan faydalanmasını bekliyor, Türkiye’nin sürdürülebilir gelişimi için çok önemli gördüğümüz tarım sektörüne desteğimizi artırmayı hedefliyoruz. Sektörel uzmanlığımızdan aldığımız güçle üreticimizi yeni kredi modellerimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile tanıştırmaya devam ederek, üreticilerin her türlü ihtiyacına yanıt verebiliyoruz.” (GÖKHAN DÜZYOL)